Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinehydrotermo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
872 odwiedzin | wpisów: 2, komentarzy: 0, artykułów: 4, obserwuje: 1

Nowoczesne grzejniki aluminiowe Fondital

autor: hydrotermo blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Fondital to włoska firma będąca liderem na rodzimym i europejskim rynku w branży ogrzewania domowego. Nieustanne inwestycje oraz wdrażane nowe technologie gwarantują firmie stały rozwój. Jednym z kluczowych osiągnięć marki Fondital są grzejniki aluminiowe odlewne ciśnieniowo, które zapewniają nowoczesne, komfortowe i wydajne ogrzewanie domów i mieszkań.

Proces produkcji grzejników aluminiowych

Grzejniki aluminiowe Fondital wbrew nazwie powstają z wieloskładnikowego stopu, w skład którego wchodzi aluminium, krzem oraz miedź. Proces produkcji kontrolowany jest wielokrotnie, co w połączeniu ze zautomatyzowaniem procesów gwarantuje wysoką jakość produktów. Proces produkcyjny składa się z wielu etapów wśród których wyróżnić można: odlewy ciśnieniowe, polerowanie, zgrzewanie, gwintowanie, kompletowanie elementów w zestawy oraz lakierowanie. Jednym z ostatnich etapów jest próba szczelności, która wykonywana jest przy wysokim ciśnieniu.

W celu podwyższenia odporności grzejników na korozję oraz uzyskania idealnie gładkiej powierzchni produkty Fondital malowane są dwuetapowo. Pierwszy etap polega na pokryciu grzejników warstwą lakieru metodą anaforezy, która do rozprowadzenia lakieru wykorzystuje efekt elektrostatyczny. Następnie produkty wypalane są w piecu nagrzanym do temperatury 230°C. Kolejny etap obejmuje malowanie powierzchni proszkami epoksydowymi oraz ponowne wypalanie w temperaturze 240°C.

Gama grzejników aluminiowych Fondital

Chcąc spełnić zróżnicowane oczekiwania oraz wymagania klientów firma Fondital stworzyła szeroką gamę grzejników aluminiowych, która obejmuje modele: Vision, Salidor, Blitz, Master, Astor, Solar, Sahara, Geniale, Extra Therm, Seven, Ondal, Serir, Big. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie grzejników do potrzeb cieplnych klientów, jak również do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu oraz różnej wielkości. Grzejniki aluminiowe Fondital sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Grzejniki Fondital mogą być montowane zarówno w instalacjach wodnych systemu zamkniętego, jak i otwartego. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją producenta, która obejmuje wszystkie wady fabryczne.

Wysoka wytrzymałość i trwałość grzejników w połączeniu ze stosunkowo niewielkimi gabarytami oraz wagą przekonuje wielu klientów, którzy decydują się na rozwiązania proponowane przez markę Fondital. Grzejniki aluminiowe to wysoka wydajność oraz wysoki komfort użytkowania na długie lata.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49580
Liczba wpisów:206842
Liczba komentarzy:874318
Liczba zdjęć:764638
Użytkownicy online:694